Over de zanglessen en workshops
Persoonlijke aandacht voor jouw groei als zanger(es)
Sinds enige tijd doceer ik met veel plezier zang lichte muziek te Breda. Met mijn leerlingen werk ik aan zangtechniek en muzikaliteit in de stijlen pop, jazz, country, kleinkunst en Nederlandstalig.
In de zanglessen werken we aan de uitvoering van songs die jij leuk vindt. Je neemt je eigen nummer mee en we kiezen samen liedjes uit, uit de liedjes die ik heb, zodat je je nieuwe technieken en muzikale vaardigheden kunt oefenen.
Je kunt een artiest als voorbeeld te nemen en bestuderen wat deze doet. Nog leuker wordt het om je eigen stempel te zetten op de muziek die jij wilt zingen. We spelen met ritmiek, tekstgebruik, expressie, interpretatie en verschillende zangtechnieken.
In het trainen van je technische vaardigheden wordt gebruik gemaakt van een combinatie verschillende methodieken zoals estill voice training, Complete Vocal Technique en klassieke zang volgens Miller.
De lessen worden begeleid aan de piano, met gitaar en met geluids- en karaokebanden.
Het is niet nodig dat je bladmuziek kunt lezen als je zangles gaat nemen. In de les wordt in overleg spelenderwijs kennisgemaakt met het gebruik van bladmuziek. In de kinderklassen en kinderlessen wordt ook aandacht besteed aan het leren van ritmes, meerstemmig zingen en/of het spelgewijs leren lezen van notenschrift. Immers: Jong geleerd is oud gedaan.
De zanglessen voor de jeugd worden leskaarten van 5 of 10 lessen aangeboden ( het basisonderwijs volgend). Volwassen leerlingen kunnen lossen lessen boeken, een zangpakket nemen of meedoen met een kortlopende cursus,